MEIE

Meeskond

Anneli Bachman

Salongi juhataja, juuksur

Omandasin juuksuri eriala 2014. aastal Tartu Kutsehariduskeskuses. Peale seda olen tegutsenud juuksurina erinevates salongides Tartus, Tallinnas, Paides. 

Nüüd otsustasin avada päris enda  salongi Türil. Pakun oma klientidele head teenindust ja kvaliteetseid juuksehooldusvahendeid. Hindan iga inimese isikupära ja soovin leida just temale sobivat lahendust.

A4 Hairsstudio Meeskond

Eiken Eljaste

Juuksur

Olen Eiken ja olen Tallinna Iluteenindus Erakooli lõpetaja. Mul on juba 10 aastat kogemust juuksurina.

Kui minult küsida, mis on minu suurim kirg juuksuritöös, siis vastus on selge: meestelõikused. Mulle meeldib luua stiilseid ja pilkupüüdvaid soenguid meestele ning näha, kuidas need muudavad nende enesekindlust ja välimust.

Annika Vilbaste

Nooremjuuksur

Õppisin juuksuriks Tallinna Tööstushariduskeskuses, mille lõpetasin 2023 a alguses. Praktikandina tegin tööd juba 2022 aastal A4 Hairstudios.
Juuksuri töö on olnud südames juba lapsest peale. Mulle meeldib selle töö juures, et selles valdkonnas saab alati areneda ja uusi oskuski omandada. 

Yuliia Tuliakova

Küünetehnik

Olen Yuliia ja tulen kaunist Ukrainast. Olen juba 8 aastat olnud küünetehnik ning viimased 3 aastat olen ka koolitaja. Mulle on alati meeldinud end täiustada ja uuendada, mistõttu olen läbinud palju erinevaid koolitusi.

Minu suurim kirg on teha pikki ja ilusaid küüsi ning ma kasutan selleks uudset air-touch disaintehnikat. Ma ei pea mitte ainult oluliseks oma töös täpsust ja osavust, vaid ka klientidele pakkuda parimat kogemust.