Teenused

Trijuven juuksehooldus

TRIJUVEN Siluv vesi on innovaatiline juuksehoolduslahendus, mis lubab intensiivset toitvat toimet kõikidele soengutele. Selle ainulaadne koostis tungib kiiresti ja sügavalt juustesse, toimetades vajaliku niiskuse ja toitained juuksekarvadesse. Tulemuseks on püsivalt sirgendav efekt ja siidine tunne. Selle kasutamine võtab vaid 10 sekundit, kuid tulemused kestavad mitmeid päevi!

See, mis eristab TRIJUVEN juuksehooldus, on selle märkimisväärne kiirus imendumisel juustesse. Erinevalt teistest juuksehooldusvahenditest, mis võivad soovitud tulemusteni jõudmiseks kulutada tunde, toimib see toode sekundite jooksul, pakkudes intensiivset niisutust ja toitvat toimet. Vaid mõne tilga sellest innovaatilisest juuksehoolduslahendusest kasutades märkavad kasutajad, et nende juuksed on siledamad ja siidisemad

Enne ja Pärast

Lohista joont, et näha muutust!

A4 Hairstudio Trijuven juuksehooldus

Peale Trijuven juuksehooldust

Saate juukseid lihtsalt läbi kammida, isegi kangekaelsemate juuste või pleegitatud juuste korral. Juuksed lahti harutada võtab vaid hetke ja neid on lihtne kammida. Selle antifrizz-valem annab juustele hiilgava läike. Tänu kergele valemile jäävad juuksed loomulikult kerged ja siidised.